لیزر جوانسازی صورت

رفع چین و چروک و خطوط صورت، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. لیزر جوانسازی صورت با استفاده از لیزر CO2 فركشنال، برای افرادی که خواهان پوستی صاف و بدون چین و چروک هستند، و همچنن تمایلی به استفاده از مواد شیمیایی و یا جراحی ندارند، بسیار مناسب می باشد.

برای افزایش زیبایی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. از جمله این روش هایی که دکتر علی قاسمی به شما توصیه می کنند لیزر جوانسازی صورت می باشد. از این لیزر به منظور کاهش  خطوط عمیق اطراف لب و صورت، چين و چروك هاي پلك پايين، جای اسکار و زخم و بهبود لك هاي صورت نیز می توان استفاده نمود. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام  و کانال تلگرام  دنبال کنید.

لیزر جوانسازی صورت

لیزر CO2 چیست؟

لیزر CO2 امواج با طول موج ١٠٦٠٠ نانومتر و با انرژی متوسط را در سراسر پوست پخش می کند. این تکنولوژی، با انتقال کمترین میزان حرارت به سطح پوست، امکان رفع چین و چروک و خطوط عمیق را مهیا می سازد. همچنین در این روش، پوست آسیب دیده به صورت لایه ای برداشته و پوست جدید و تازه، جایگزین خواهد شد.
لیزر CO2 فرکشنال ، روشی ایمن و با کمترین میزان تهاجم، در درمان موارد زیر کاربرد دارد:
– خطوط عمیق اطراف لب و صورت
– چين و چروك هاي پلك پايين
– جای اسکار و زخم
– بهبود لك هاي صورت

تمامی افرادی که هر یک از موارد بالا را دارند، می توانند از این روش درمانی جهت جوانسازی پوست صورت شان استفاده کنند. در طول جلسات مشاوره، میزان سلامت بدنی و سابقه پزشکی شما بررسی می گردد، و با در نظر گرفتن هدف و سطح انتظار بیمار، مناسب بودن این شیوه درمانی برای فرد تشخیص داده می شود.

بعد از انجام لیزر پوست ناحیه قرمز و ملتهب مي شود، این حالت تا چند روز طول مي كشد اما بعد از طی شدن این دوران، شاهد تغییرات چشمگیری خواهید بود. از آنجایی که بعد از درمان، پوست نسبت به نور حساس می شود، بهتر است سعی کنید چند روزی را در تماس مستقیم با نور خورشید نباشید.

نتایج لیزر جوانسازی پوست پايدار می باشد، اما نمی توان از اثرات افزایش سن نیز غاقل ماند، زیرا که قطعا تاثیر خود را بر روی پوست خواهد داشت. داشتن سبک زندگی سالم و رژیم غذایی خوب، میزان بروز چنین تغییراتی را به تاخیر می اندازد. برای داشتن پوستی با طراوت و نرم، استفاده از کرم های ضد آفتاب و محافظت از پوست در برابر نور خورشید را فراموش نکنید.

مقالات مرتبط

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر موهای زائد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =