لبخند هالیوودی

دندانپزشک زیبایی ، اصلاح طرح لبخند

امروزه داشتن یک لبخند زیبا و ماندگار  که به لبخند هالیوودی معروف است ، یکی از نشانه های زیبایی است ، بسیاری از افراد تغییرات را در انواع جراحی های زیبایی خلاصه می کنند اما بد نیست بدانید که دومین المان زیبایی بعد از چشم ها ، دندان است ، دندان نقش به سزایی در زیبایی و جذابیت شما دارد و در صورتی که لبخندی شکیل و دل نشین نداشته باشید و یا دندان های شما پوسیده و بد رنگ باشد بدون شک چهره تان نیز تخریب می شود ولو اینکه صحبت نکنید و یا لبخند نزنید .

چیزی که امروزه به لبخند هالیوودی معروف است ، دندان های صاف مرتب و تمیزی است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند .
لبخند هالیوودی ماندگار و زیباست و درخشندگی ان به یاد ماندنی است .

 

حتما تا کنون شمار بسیاری از هنرپیشه ها و بازیگران معروف را دیده اید که با لبخند خیره کننده ی خود برروی فرش قرمز تصاویر زیبایی را در جلوی دوربین های عکاسی و ذهن شما ایجاد می کنند .
اما راز این همه زیبایی و جذابیت (لبخند هالیوودی)  در چیست ؟

دندان های براق و یک دست هنرپیشه ها چطور به دست آمده است ؟
شاید شما هم با دیدن این لبخند های زیبا غبطه بخورید اما جای نگرانی نیست ما رمز زیبایی آن ها را به شما خواهیم گفت .

لامینیت دندان
اصلاح طرح لبخند با لومینیرز ها

 

لومینیرز های دندانی روکش های زیبایی دندان و درخشانی هستند که به عنوان روشی مناسب برای اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرد ، لبخند هالیوودی به درخشش و سفیدی آن معروف است و لومینیرز دقیقا این شفافیت و درخشندگی را به دندان های شما ارائه خواهند کرد و در نهایت شما را صاحب یک لبخند هالیوودی معروف می نماید.

اغلب افراد برای اینکه دندان های خود را زیبا سازی کنند از روشهای زیبایی استفاده می کنند. روکش های سرامیکی و کامپوزیتی از روشهای زیبایی دندان هستند که به کمک این روشها می توان بد رنگی، بد فرمی، کوتاهی و نا منظمی دندان را رفع نمود.

 

02

این روکش ها با اینکه زیبایی دندان را میسر می سازند اما با این وجود در برخی موارد باعث نارضایتی برخی از افراد می گردند. برخی افراد ممکن است از مقاومت روکش ها، تراش خوردن دندان ها و ظاهر غیر طبیعی این روکش ها ناراضی باشند.

برای حل این مشکل میتوان لومینیرز دندان را امتحان نمود.این سرامیک که جهت زیبا سازی دندان مورد استفاده قرار می گیرد توسط یک شرکت آمریکایی ساخته شده است. در واقع می توان گفت این روش یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین روشهای زیبایی دندان است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =