تزریق ژل به چانه

امروزه افراد به دنبال روش های زیبایی بدون استفاده از جراحی هستند . تزریق ژل یا فیلر یکی از موارد زیبایی و ترمیمی است که در دنیا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . این روش ها با نتایج قابل ملاحظه و رضایتمندی بالای بیماران همراه است قطعا دکتر باید دانش کافی در مورد آناتومی بدن ، تکنیک و میزان تزریق برای حصول بهترین نتیجه را داشته باشد .

زیبایی چانه

چانه در پایین ترین بخش صورت قرار دارد و دو آرواره را بهم متصل کرده است . این عضو از صورت نقش مهمی در زیبایی فرد دارد . شکل چانه در همه افراد یکسان نیست . به همین دلیل روش های جراحی و غیرجراحی برای خوش فرم کردن آن وجود دارد که در ادامه به روش غیرجراحی آن می پردازیم .

تصاویر تزریق ژل به چانه

انواع چانه

  1. چانه بلند
  2. چانه پهن
  3. چانه کوتاه
  4. چانه باریک
  5. چانه صاف

افرادی که دارای چانه های صاف و پهنی هستند معمولا برای حجیم کردن و زاویه دار کردن آن برای تزریق ژل یا فیلر اقدام می کنند .

زاویه دار کردن چانه با تزریق ژل

یکی از شایع ترین مواردی که بسیاری از مراجعین و بیماران به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند ، زاویه دار کردن چانه و فک می باشد . امروزه این روش با استفاده از فیلر یا ژل های هیومیک اسید انجام می شود . این روش نیاز به جراحی ندارد و به صورت ایمن می باشد .

فیلم تزریق ژل چانه

نتایج تزریق ژل به چانه

بعد از تزریق ژل یا فیلر به چانه انتظار می رود شکل چانه کمی کشیده تر شود و چانه حدود 11 درجه با بینی زاویه تشکیل می دهد.

ماندگاری تزریق ژل به چانه

ماندگاری تاثیر ژل یا فیلر به چانه بین 6 الی 12 ماه می باشد . البته بعد از طی شدن این زمان فیلرها به دلیل ماهیت کلاژن سازی که دارند به طور کامل از بین نمی روند و جذب بدن نمی شوند .

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام کلینیک پاسارگاد در پونک  ما را نیز دنبال کنید.

عوارض تزریق ژل

در برخی موارد کبودی و تورم بعد از تزریق ژل مشاهده می شود که طبیعی نیست . این کبودی به دلیل استفاده از سوزن های غیراستاندارد است . برای این منظور باید از کانولا استفاده کرد . این سوزن تیز نبوده و در نتیجه به رگهای اطراف آسیب نمی رساند درنتجه باعث خونمردگی و کبودی در محل تزریق نمی شود .

مراقبت های بعد از تزریق ژل به چانه

  • تا یک روز بعد از تزریق حمام نکنید .
  • تماسی با محل تزریق تا یک روز نداشته باشید .
  • در صورت وجود تورم و قرمزی از کمپرس یخ استفاده کنید .
  • قبل از تزریق از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ژلوفن استفاده نکنید چون باعث خونریزی و کبودی می شود .

 بهترین کلینیک پوست و مو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =